top of page

Альпер Сезер
Лисанлы Гайрименкул Данышманы

Бени Арайин!
0 (533) 473 73 92

Modern Evler

Evinizi hızlı и zahmetsizce satmak ister misiniz?

Üstelik tamamen güvenli bir şekilde!

Evinizi hızlı ve güvenli bir şekilde satmak için lütfen formu doldurun.

Teşekkürler!

Если вы не хотите, чтобы у вас был старый желудок!

Аслинда Хаксиз дегильсиниз. Özellikle son birkaç sene içinde Антальяда ев сатмак даха зор хале гельди. Mevcut piyasa koşulları, yabancı nufusundaki artış, belirsizlikler veГювен Соруну гиби неденлер, mülkünüz için doğru fiyatı ödemeye istekli doğru alıcıyı bulmayı iyice zorlaştırdı. 

Гюзель Хабер Шу Ки,догру Сатис Стратеджиси и технические средства для работыПазарлама вереклама Faaliyetlerini sizin yerinize planlayan ve hayata geçiren bir profesyonel ile satış surecini çok daha kolay ve sorunsuz бир hale getirebilirsiniz.

Артык Ялныз Дегилсиниз!

Evinizi satmaya çalışırken yaşadığınız tüm zorlukları ve aklınızdaki soru isaretlerinin cevabını biliyorum.  

 

Ev satmak, kimi zaman tamamlanması aylar sürebilen stresli bir süreçtir. Mülkünüzü doğru bir sekilde nasıl pazarlayacağınızı ve listeleyeceğinizi bilmek zor olabilir и eviniz için en iyi fiyat teklifini alıp almadığınızdan emin olamamak aklınızı karıştırabilir. 

Bir evi kendi başınıza satmaya çalışmak, kaçırdığınız fırsatlar и yanlış fiyatlandırma nedeniyle size pahalıya Mal olabilir. 

Neyse ki artık yalniz değilsiniz...

Эв Сатыш Анлашмасы

Эвинизи Сатмая Карар Вердиниз!

1. Если вы хотите, чтобы я был готов к работе?

Evinizi satışa hazırlarken kritik konuların başında doğru fiyat tespiti gelmektedir. Ancak çoğu mülk sahibi bu konuda kararsız kalabilmekte veЯнлыш Фиятландырма япабилмектедир. ОзелликлеАнтальяда Сон Йылларда Мейдана гелен Фият далгаланмалари, Бирчок и Сахиби ичин Янлыш реферанс Олуштурмуштур. Если вы не хотите, чтобы ваши работы были незаконными, и это были ненормальные произведения искусства, то, как правило, они не были связаны с искусством, и это не значит, что вы постоянно испытываете трудности.

Эв сахиплеринин орталама%90'ı& nbsp; Нетисед олмасы арзуланан будур. Ancak yüksek fiyattan satışa çıkmak hem duşük fiyattan ev arayan alıcıları kaçırmakta, hem de yüksek fiyattan satıldığını düşünen birçok alıcı nezdinde "гювенсиз веАбартили"  imajı oluşmaktadır. Bu da bir sure sonra ciddi alıcıların gözünde eviniziдегерсиз хале получитьирмектедир.

2. Профессиональный фотограф или профессиональный фотограф veyadrone çekimi yapabilecek misiniz?

Профессиональный опыт, который можно получить, связавшись с телефоном, но он будет готов к работе, когда вам нужно будет получить право на работу.Догру чеким ачисы,ышик,ev içindeki eşyaların yerleri гиби çeşitli критерлер evinizin satış hızını da doğruda etkilemektedir. Neticede mülkü sattıran fotograftır. Профессиональные фотографы, работающие в режиме онлайн, часто посещающие места, где вы можете получить доступ к своим фотографиям, а также получить много хороших результатов, которые вы можете получить, в зависимости от местоположения. ве özellikteki evler içinдрон çekimi gibi daha profesyonel video çekimleri ve görsel tasarımların yapılması gerekebilir. 

3. Можно ли получить доступ к канальным каналам или каналам связи?

Birçok ev sahibi genellikle bir veya Iki Ilan Platformunda Ilan Vermenin ve Branda Asmanın Everli Olduğunu Düşünmektedir. Но это еще не все. Bu ikisinin dışında da kullanılabilecekВ сети ве не в сети mecralar bulunmaktadır и çoğu ev sahibi bu mecraları kullanmamaktadır.

4. Я еще не понял, что мне нужно?

Нихайетинде и сатыши заман могут быть уверены в том, что они будут уверены в том, что они будут потеряны. İlanınızı yayınlamaya başladıktan sonra alacağinız aramaların%70'деньfazlasını emlakçılar и meraklı kişiler oluşturmaktadır.Ayrıca evinizi görmek için gelen kişilerin birçoğu gerçek alıcı değildir. 

Ее seferinde bakıp giden ve teklif vermeyen Potansiyel Müşteriler Bir Noktadan Sonra Moral Bozukluğuna Neden olur. Устюне-Устлюкбир де чалышан бир ев сахибийсениз, рандеву олуштурмак ве ишлеринизи буна гере аярлаярак и гёстермейе гидип гельмек, сидди бир заман кайби олуштурур.

5. Хотите ли вы меня узнать? Satış surecini yönetebilecek kadar surecı mısınız?

Evinizi almaya istekli potansiyel müşteriler Genellikleкыран кирана пазарлык япар и вы должны проверить все возможные варианты. Но в случае дурума ее ики тараф будет упражняться и делать все возможное, чтобы быть уверенным, что это произойдет. Ортак бир ноктада булушамаян ее ики тараф ичин ишлер бир октадан сонра инатласмайя гидебилир и горюшмелер бир октадан сонра кесилир.

6. Sözleşme ve Tapu süreci işkenceye dönüşmesin!

Даха олумлу сенэриода, узун уверен, что он уверен, что ее ики тараф да анлашмая варыр ве иш сёзлешме хазырламайя гелир. Но сегодня она не может выбраться из режима ожидания, а также в случае необходимости, когда она выходит из дома, а затем выходит из строя.

 

 • Peki, ne kadar kaparo alınması gerekir?

 • Капаро созлешмеси насил хазырланачак?

 • Вы не можете получить желаемое?

 • Капаро ханги шартлар да янар?

 • Yapılması gereken başka sözleşme var mı?

 • Taraflardan birisi sözleşmeye aykırı davranırsa ne olacak? 

 • Ипотечные кредиты, которые вы получаете от банковского банка, или что они могут потерять свои позиции?

 • Паранин не хочет, чтобы это было так, а не было, если бы это было не так?

 • Хотите ли вы, чтобы трансфер был невозможен?

 • Tapu başvurusu ne zaman ve kim tarafından yapılacak?

 • Hangi gün Tapuya Gidilecek?

 • Harçları kim ödeyecek?

 • Алиджи, сатин альмактан не найден?

 • Ве буна бензор бирчок задержан....

Йылдыз Ойлама.png
Йылдыз Ойлама.png
Йылдыз Ойлама.png
Йылдыз Ойлама.png
Йылдыз Ойлама.png
Йылдыз Ойлама.png
Йылдыз Ойлама.png

Узун узун беклемек йок!

Пазарлама ве сыт малиети йок!

Gereksiz kişilerle muhatap olma derdi yok!

Белирсизлик ве заман кайби йок!

Нейи насил япакагим дерди йок!

Гювен соруну йок!

Стресли сатыш  сюречи йок!

Сизин эвиниз, сизин башарыниз... 
Вы можете быть уверены в том, что у вас есть профессиональный опыт в карьере.

Хош Гельдиниз!

Если вы уверены, что размер насыл хизмет верецегими анлатмадан önce kısaca kendimi tanıtmama izin verin lütfen.

Исмим Альпер Сезер. Girne American Üniversitesi Uluslararası İşletme mezunuyum. 2001 год был завершен в 2001 году. 15 лет назад вы могли убедиться, что у вас есть возможность использовать tecrübesine sahibim.

 

Озель/КОБИ сектор гелишиминде; Стратеги и İş Geliştirme, Finansmana Erişim, Proje Yönetimi, Pazar Arashtırması, Girişimcilik, Rekabetçilik, Ağ Oluşturma Etkinlikleri, Stratejik Planlama и KOBİ и являются политическими политиками.

Avrupa Birligi projelerinde mesleki deneyim ве AB, KOSGEB, IPARD, KKYDP, Ekonomi Bakanlığı и Kalkınma Ajansı Projeleri в KOBİ'lere, Girişimcilere ve Kamu Kurumlarına/STK'lara proje hazırlama/uygulama и yönetme konusund a danışmanlık hizmetleri.

Альпер Сезер

Кобилер и Курумлар в анкетах и их анализе, Гиришимджилер/КОБилер/Иш

Инкубаторлеры в планах, финансовые модели и стратегии развития в будущем.

Girişimcilik deneyimi, Start-Up'lar / İşletme Sahipleri için Mentorluk hizmetleri.

2021 год yılı sonundan itibaren ise Antalya'da,2021 год ве2022 Türkiye ciro şampiyonu olan Realty World MES Gayrimenkulde lisanslı profesyonel gayrimenkul danışmanı olarak çalışıyor ve 20 senenin üzerindeki iş hayatı tecrübelerimi bu sektörde kullanıyorum. Müşterilerimin Antalya'daki tüm gayrimenkul alım, satım ve kiralama islemlerinde en iyi hizmeti almalarını hedefliyorum.

20+ сене денейим

Хизмет.png

Эксиксиз Хизмет

Эн Ийи Фият.png

Эн Ийи Фият Гарантиси

Evinizin Satışı için Hangi Hizmetleri Sunuyorum?

Ее şeyden önce asıl amacım, sizinle Гювене Дайали, узун сюрели бир иш бирлиги гелиштирмек. Çünkü biliyorum ki her önemli işte olduğu gibi emlak sektöründe deГювен çok önemli ве бу беним реферанс ноктам. Özellikle son senelerde bu sektöre ilişkin duyulan birçok olumsuz haber»,Гювен«Каврамынин немини артырды.Но не стоит забывать о критериях olmazsa olmaz.

Satış faaliyetleri kapsamında sistemli bir çalışma şeklini benimsiyorum. Порталы для девочек и девчонок, а также для того, чтобы сделать это, могут быть еще активными активистами.

 • Афиш, иланы и брошюры: Старые профессиональные фотографии, фотографии и фотографии, а также старые фотографии, фотографии и брошюры, которые можно найти в Интернете или в автономном режиме, чтобы получить больше информации .

 • Сообщенные медиа-рекламы: Evinize ait profesyonel sosyal medya görsellerinin tasarımı ve Facebook / Instagram gibi önemli sosyal medya mecralarında спонсорская реклама  çalışmalarının yapılması.

 • Сеть / Ağ Pazarlama Çalışmaları: Эвинизин илан ве герселлерини садеце Офисные работники, работающие в сфере недвижимости, в Анталии, где работают профессионалы Realty World, а также курумсальные фирмы, работающие в Дании и Анталии, где они могут получить прибыль. 

1
2
1
1
Azer Abinin Villası
1

Бу черчеведе эвиниз,600 ден fazla gayrimenkul danışmanının bilgisine sunulur и böylelikle sadece benim değil aynı zamanda yüzlerce gayrimenkul danışmanının müşteri portföyüne sunulmuş olur.

 • Мевкут Ятырымджыларын Билгилендирилмеси: Если вы хотите, чтобы вы были уверены в правильности своих действий, вы должны убедиться в этом.

 • Потансиэль Мюстери Зияретлери: Эвинизин конумуна горе бёлгедекиПотансиель Алиджиларин зиярет эдилмеси и билгилендирилмеси.

 • Подробности и отчеты: Если вы хотите получить доступ к любым телефонным звонкам, вы можете получить доступ к телефону, а также получить информацию о телефоне и телефоне, чтобы получить подробные сведения о телефоне и информацию о них.

Лучше всего сделать это в течение 7 лет, а затем получить желаемый результат.

 кат daha hızlı sonuç alın!

7

Веб-сайты Табло (1).png

*Realty World Antalya Ağı: 250+ отзывов

Анталия Курумсал Gayrimenkul Danışmanları Ağı: 400+ гайрименкул danışmanı

Эвинизи Сатмак Артык Чок Колай!

Япманыз герекен чок басит
Пеки шимди не япмам герекиёр (2).png

Эвинизин Сатыш Фиятыны Насил Белирлиёрум?

Eviniz için doğru fiyatı belirlemek, vereceğinizв критике. Если вы хотите, чтобы ваши деньги были в порядке, вы должны знать, что они должны быть в порядке, и что вы должны сделать это, чтобы получить больше денег, чем когда-либо.

После этого вы сможете получить дополнительные сведения о том, что вам нужно сделать, чтобы вы могли получить доступ к информации. Evinizin konumu, yaşı, krediye uygunluğu, bina ve daire özellikleri gibi unsurlar bu değerlendirmenin temelini oluşturuyor. Если вы хотите, чтобы ваши деньги были выставлены на продажу, вы можете получить желаемое, а также получить надежную гарантию, что это верный выбор. В этом случае вы можете получить кредит и получить доступ к программным продуктам.

Бу капсамда ёрнек бирКонут Дегерлеме Рапоруну бураданИндирип инцелейбилирсиниз.

Сергей

«Işini çok iyi biliyor, ne istediğimizi ve beklentilerimizi çok iyi anlayarak kısa sürede aradığımız evi bulmamızayardımcı oldu».

Анна

«Киралама сюречини Альперин ярдымийла чок хызли бир шекилде тамамладык.»

Азиз

«Antalya'da güvenebileceğiniz profesyonel bir emlakçı».

İlanlarınız 5 Kıtada, 25 Ülkede, Milyonlarca Kişiye Ulasıyor!

Realty World Logo.gif
Логотип Сахибинден.png
Логотип Эмлакджет.webp
Логотип Hepsi Emlak.jpeg
Логотип Проперстар.png

Эвинизин Сатыши Конусунда
Артык Хичбир Шейи Дерт Этмейин!

1. Даха чок казанин

Эвинизин дегерини белирлеркен,Гюнсель веГерчек пияса верилеринден ярарланырым. Doğru fiyattan satışa çıkarılan ve doğru alıcılara pazarlanan mülkünüz sizeдаха фазла казанч саглар.

2. Размер биркина замачивается

В любом случае, возможно, вы сможете получить желаемый результат и рандомизированный план действий, который может быть изменен, если вы хотите получить бану.Siz işinize gücünüze odaklanın!

3. Yasal işlemleri artık dert etmeyin

Yasal mevzuata uygun satış evraklarının hazırlanması, cayma ve kapora alınması gibi tüm önemli konuları gerekli olan Hallerde avukatlarımızla birlikte hareket ederek yurütürüm.

4. Даха Хызлы Сонуч Алин

Юзлерсе кишиден олушан гениш гайрименкул данишман агимиз и мевкут мюстери веритабанымиз сайесинде чок даха чабук сонуч альырсыниз.

5. Курумсал бир гайрименкул фирмасы иле челышин

Каршиликлы»Гювен" yaptığım her is için temel kriterim. Bunun dışında"130'un üzerinde danışmansayısı ile Antalya'nın en büyük gayrimenkulfirmalarından bir tanesi olan ve2021 - 2022 гг. Йыллариндаüst üste iki defa Türkiye ciro şampiyonu olan Мир недвижимости МЧС ile kendinizi güvende hissederseniz.

6. Параниз Чебиниз Калсын

Evinizin satılması için yapmış olduğum masraflar için sizden хичбир укрет талеп етмиёрум. Эвет Янлыш Дуймадыниз! Satış ve pazarlama çalışmaları için yapacagım; Branda, Afiş, Broşür, Sosyal Media Görselleri, Ilan Portalları, Sosyal Media Reklamları, Potansiyel Müşteri Ziyaretleri ve  alıcıların ulaşımı gibi birçok maliyet kalemi için hiçbir ödeme yapmanız gerekmiyor. Ödemeniz gereken tek ücret, eviniz satıldıktan sonra ödenmesi gereken hizmet bedeli, hepsi bu kadar.

14 Гюн КошулсузСёзлешме Феши Гарантиси

Золотой современный значок гарантии качества Logo.png

Ее шейден когда-то был готовГювене Dayalı ве  uzun süreli бир иш birliği geliştirmek olduğunu söylemiştim. Если в некоторых случаях вы не получите желаемый размер, вы можете получить желаемый размер.14 гун бойунка koşulsuz iade garantisi sunuyорум.

14 дней сонунда херханги бир шекилде япмыш олдугум чалышмалардан мемнун калмазсаныз, хизмет sözleşmesini koşulsuz feshetme hakkınız olacak ve yapmış olduğum hizmetler içinhiçbir ücret ödemeniz gerekmeyecek.Но это не так.

Йылдыз Ойлама.png

Размер 5 Yıldızlı Satış Planı и 14 Gün Koşulsuz Sözleşme Garantisi Sunuyorum.

Lütfen Formu Doldurun!

En kısa sürede geri dönüş yapayım

Teşekkürler!

ОТКАЗ ОТ ОТВЕТСТВЕННОСТИ НА ФЕЙСБУКЕ
Этот веб-сайт не является частью веб-сайта Facebook или Facebook Inc. Кроме того, этот сайт никоим образом не поддерживается Facebook. Facebook является торговой маркой Facebook, Inc.

©Альпер Сезер – Все права защищены

bottom of page